Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Borowskie Żaki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Stanisławowo

Stanisławowo(Borowskie Żaki + 19 km)

1 695 000 zł195 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 196m2, położony na zalesionej działce o powierzchni 1923m2. Dom położony jest w Stanisławowie, 1 km od granicy miasta, w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Reymonta

Gąsówka Stara(Borowskie Żaki + 9 km)

370 000 zł150 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Witam. Mam do sprzedania dom jednorodzinny z garażem o powierzchni całkowitej: 150m. W zabudowie bliźniaczej. Ściany z podwójnej cegły, blacha ocynkowana, instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Białystok

Wygoda,Białystok(Borowskie Żaki + 21 km)

1 429 000 zł121 m² 11 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom z ogrodem, sauną i piecem kaflowym Os. Wygoda Białystok ***zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego zaledwie 5 km od centrum Białegostoku.*** Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Lodowa

Zawady,Białystok(Borowskie Żaki + 21 km)

799 000 zł99,03 m² 8 068,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szeregówka Zawady Osiedle Lodowa Aleja Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, piętrowy, położony na działce o powierzchni 163 m2 w miejscowości Białystok na Osiedlu Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Rolna

Fasty,Białystok(Borowskie Żaki + 21 km)

589 000 zł87,71 m² 6 715,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferujemy państwu dom jednorodzinny z inwestycji Słoneczna Przystań w zabudowie wolnostojącej na Fastach w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość oferowana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Choroszcz

Centrum,Choroszcz(Borowskie Żaki + 17 km)

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Sprzedawana nieruchomość wchodzi w skład kompleksu trzech domów wolnostojących jednorodzinnych w miejscowości Choroszcz, zaledwie 10 minut jazdy autem od Białegostoku. Domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Klepacze(Borowskie Żaki + 15 km)

1 080 000 zł117 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom W zabudowie szeregowej, wykończony w spójnej, eleganckiej stylistyce pastelowe, ciepłe barwy przełamane subtelnymi złotymi detalami, ryflowane akcenty na ścianach, sztukateria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Białystok(Borowskie Żaki + 21 km)

849 000 zł133 m² 6 383,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalne domy szeregowe o powierzchni 133 m2 na działkach od 180 m2. do 300 m2 w Białymstoku. Kilkanaście minut do Centrum. Dogodny dojazd autobusem i samochodem. Bliskość obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Sienkiewicze

Sienkiewicze(Borowskie Żaki + 17 km)

839 000 zł158 m² 5 310,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

*** dom parterowy *** *** blisko białegostoku *** *** stan surowy zamknięty *** Polecam dom wolnostojący parterowy w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Plutycze

Plutycze(Borowskie Żaki + 18 km)

360 000 zł85 m² 4 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej wsi Plutycze, w samym sercu Podlasia miejscu, które zachwyca spokojem, urokiem przyrody i tradycyjną podlaską.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowskie Żaki

Borowskie Żaki,podlaskie

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 433 m²

Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Agencjom dziękujemy. Oferujemy na sprzedaż dom położony w niewielkiej miejscowości Borowskie Żaki (gmina Turośń Kościelna). Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowskie Żaki

Borowskie Żaki,podlaskie

380 000 zł320 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący